Vítejte na našem webu

Když jsem před několika lety dostal odvahu si pořídit první koloběžku a začal jsem se na ní pohybovat v okolí Náchoda, vnímal jsem zvědavé pohledy okolí, občas nemístné poznámky o bláznovi, ale mezi návaly cyklistů a bruslařů jsem pocítil hrdost k pro mě novému sportu. S přibývajícími stovkami kilometrů jsem sice občas potkal obdobně postiženého člověka, ale zrovna se nehodilo zastavit, jeden stále někam spěchá, zrovna je "v tréninku" a tak se s nikým do řeči nedal. Pak jsem potkal dalšího a dalšího a jednoho tak napadne, že by třeba nejen on, ale i jiní byli vděčni za krátký pokec či společnou výjižďku po okolí. A to byl počátek tohoto webu, který by mohl být jednou z cest, jak koloběžkáře našeho kraje zkontaktovat, spojit.

Osobně se necítím způsobilý k odborným recenzím jednotlivých strojů a ani to není cílem těchto stránek. Přesto, zpravidla po dobrém zvážení, je zde možno objektivně poradit s výběrem správného stroje či pomoci s rozhodnutím, zda vůbec s tímto sportem začínat a investovat své, zpravidla těžko vydělané, peníze do něčeho, co by nakonec zkončilo na hřebíku v garáži. Projděte stránky, napiště na fórum či na mail a uvidíte, že to nebude zbytečné, že je na světě spousta lidí, kteří nejsou příznivci jen cyklistiky, bruslí nebo jiných "in" sportů.